Компанія Renault змінила логотип

Це як і раніше ромб, але в новому виконанні

Компанія Renault представила новий логотип: він як і раніше являє собою ромб, який є символом марки з 1925 року, проте тепер фігура виконана в мінімалістичному стилі, без надмірних акцентів і фарб. Нова версія емблеми стала дев’ятою в історії французької марки.

Новий логотип був вперше продемонстрований в рамках презентації стратегії «Ренолюція» (Renaulution), а першою моделлю, що отримала оновлену емблему, став Renault 5 Prototype. Це як і раніше ромб, так як ця геометрична фігура залишається символом марки майже 100 років. «Перед нами стояло завдання оновити логотип, надавши нового змісту і сучасні цінності, і при цьому зберегти баланс між спадщиною бренду і початком нової ери», – пояснив директор по дизайну Renault Жиль Відаль.

За історію свого існування Renault кілька разів змінювала фірмовий стиль. У 1925 році був вперше представлений логотип у формі ромба, який в підсумку став символом французької марки. Кардинально він змінювався вісім разів, а нинішня версія стала дев’ятою.

За словами Відаля, розробка нового логотипу велася з 2019 року. Колишню його форму зберегли, але сам ромб зробили більш простим і змістовним, без зайвих деталей і з простими чистими лініями. Нова емблема поступово буде впроваджена на нові моделі марки, і до 2024-го з’явиться на всіх автомобілях Renault.

З початку 2021 року відразу кілька автовиробників представили нові логотипи. Наприклад, Kia почала використовувати двомірну емблему без овалу: назва марки тепер виконана іншим шрифтом в порівнянні з тим, який застосовувався з 1994 року. Peugeot зробила більш радикальні заходи і представив герб із зображенням голови лева.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...