Компанія Renault презентувала комерційний фургон Trafic E-Tech Electric

Renault розширює модельний ряд легких комерційних автомобілів фургоном Trafic E-Tech Electric. За словами виробника, електромобіль поєднує в собі відмінну вантажопідйомність, модульність та різноманітність виконань з ефективним та екологічним електроприводом.

Завдяки батареї в 52 кВт*год Renault Trafic E-Tech Electric зможе перевозити вантажі на відстань до 240 кілометрів за методикою WLTP, що підходить для експлуатації всередині міста. Trafic E-Tech Electric пропонується у двох варіантах довжини – 5,08 або 5,48 м, та у двох варіантах висоти – 1,97 або 2,5 метра. Об’єм багажного відділення складає від 5,8 до 8,9 кубічних метрів залежно від версії.

Trafic E-Tech Electric приводиться в рух електромотором потужністю 125 кінських сил. Завдяки йому фургон здатний перевозити до 750 кілограмів корисного вантажу. Батарею можна поповнити зарядним пристроєм змінного струму потужністю до 22 кВт або постійним струмом потужністю до 50 кВт.

До речі, французька компанія зараз розробляє спеціальний комплект, який зможе перевести бензинові фургони на електротягу. На першому етапі цей комплект буде доступний лише Renault Master. Він з’явиться на ринку до кінця 2023 року. Після цього планується розробити комплекти інших моделей. Випускати їх мають намір на одному із заводів Phoenix Mobility у французькому місті Фліні, що знаходиться на північний захід від Парижа.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co