Компанія Renault планує відродити Renault 4 і R5 у вигляді електромобілів

Новий гендиректор хоче розвивати бренд з опорою на його історичну спадщину.

Цього четверга, 14 січня, глава групи Renault Лука де Мео повинен представити детальну стратегію розвитку компанії. Серед іншого, вона може включати повернення культових імен з минулого.

Як стверджує видання Automotive News Europe, що посилається відразу на два джерела, мова йде про відродження моделей Renault 4 і R5, які користувалися великою популярністю в другій половині минулого століття. При цьому нові компактні машини, яким присвоять добре знайомі фанатам марки імена, будуть повністю електричними.

Ніяких подробиць на даний момент немає, але експериментувати в цьому напрямку «Рено» почала ще в позаминулому році: в липні 2019 го представили концепт Renault e-Plein Air – сучасну інтерпретацію кабріолета Renault 4 Plein Air з начинкою від Twizy. В цілому ж ідея випуску невеликих електромобілів з відсилання до історичної спадщини видається не позбавленою перспектив: врешті-решт, та ж Zoe – один з найпопулярніших електрокарів в Європі.

Також джерела повідомили, що належить Renault марка Alpine представить три електричних моделі. При цьому сам де Мео минулої осені говорив про можливе об’єднання Alpine з RenaultSport і “формульної” команди для створення нового підрозділу, який стане таким собі «міні-Ferrari». При цьому топ-менеджер допустив можливість випуску електричної версії спорткара Alpine A110.

Раніше повідомлялося, що Лука де Мео хоче урізати асортимент продуктів і послуг Renault приблизно на 30%. Серед іншого, з конвеєра можуть зняти Espace, Scenic і Talisman.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com