Компанія Renault анонсувала новий бюджетний кросовер: що відомо

Renault оголосила про великі інвестиції у розробку нового компактного кросовера на території Бразилії. Планується побудувати його на модульній архітектурі, що застосовується у Renault Kardian, з використанням гібридної силової установки. Загальні інвестиції у виробництво становитимуть 350 мільйонів євро.

Цей автомобіль буде призначено для ринку Латинської Америки. У рамках виробничого плану Renault з 2024 по 2027 рік планується випустити три кросовери C-класу для міжнародних ринків.

Кросовер Renault Kardian був представлений у жовтні 2023 року та покликаний зайняти нішу між новим поколінням Duster та четвертою генерацією Renault Sandero, яку планують представити у 2024 році. Цікаво, що у моделі “Кардіан” не передбачена гібридна версія.

Раніше Renault Group вже заявила про своє провідне положення в галузі доступних електромобілів. Вони випускають найбюджетніший чистий електромобіль у континентальній Європі – Dacia Spring. Цей міський електрокар оцінюється менш ніж у 20 тисяч фунтів стерлінгів і надійде у продаж у Великій Британії у 2024 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com