Компанія Porsche змушена припинити продаж старих авто

Як повідомляє видання Business Insider, німецький автовиробник Porsche стикнувся з великими проблемами, що пов’язаними з викидами в старих моделях. Зокрема, йдеться про автівки Panamera, 911, Boxster, Cayman та Cayenne 2012-2016 років, які не відповідають стандартам викидів.

Зазначається, що у компанії Porsche не було іншого виходу, крім як зупинити продаж для цих моделей, але ситуація насправді трохи складніше. Хоча всі ці автівки мають одну спільну рису – додатковий пакет Sport Chrono, представник компанії говорить, що стандарт викидів порушений не во всіх модельних лінійках.

В компанії Porsche пояснили, що ситуація не така вже погана, як може здатися на перший погляд. Автодилери як і раніше купують старі моделі у звичайному режимі, а ті, які вже продані, “залишаються безпечними для водіння”. Але зараз дилерам заборонено продавати певні автомобілі з підвищеними викидами, що є проблемою тільки при установці пакету Sport Chrono.

Експерти з Німеччини кажуть, що зараз готується виправлення програмного забезпечення, яку буде поширюватися на всі автомобілі, які виділяють більше оксиду азоту, ніж дозволено. При цьому фахівці запевняють, що при роботі в режимі Sport Plus викиди знаходяться в допустимих межах.

Нагадаємо, що у компанії Porsche в минулому вже були проблеми з надмірними викидами. Їх пов’язують з турбованим дизельним двигуном V6 місткістю 3 літри на моделях Macan, Cayenne та Panamera. Автовиробнику довелося виплатити великі штрафи для врегулювання суперечок з владою. Треба зазначити, що розробила цей двигун TDI компанія Audi, яка теж входить до складу концерну VW Group.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com