Компанія Porsche всерйоз задумалася про електричний 911

Німецький Porsche задумався про розробку електричного варіанту флагманського спорткара 911. Такі висновки напрошуються з інтерв’ю головного дизайнера бренду Міхаеля Мауера сайту autocar.co.uk.

На початку цього року бренд повідомив, що не поспішає електрифікувати свою саму легендарну модель, бо це може виявитися досить складним заняттям через те, що автомобілю буде потрібно зберегти притаманні йому класичні риси. Мова йде, звичайно ж, про двигун на задній осі. Саме з цієї причини виробник не планував переводити 911 на електричну тягу в найближчі десять років.

Проте, глава дизайнерського відділу Міхаель Мауер впевнений, що всі проблеми можна легко обійти. Як зазначає Маеур, він застав часи, коли фанати болісно сприймали перехід 911 з повітряного охолодження на водяне, а пізніше й установку турбонаддуву, отже і електрифікація в тому чи іншому вигляді буде ударом. Однак з точки зору дизайну саме електричний 911 дозволить дати дизайнерам повну свободу волі і творчості.

Західні журналісти вже сприйняли ці слова як анонс розробки «зеленої» версії спортивного купе, що, втім, ніким з офіційних осіб поки не підтвердилося. Та й чи готовий ринок зустріти подібний автомобіль теж велике питання, адже зараз модель в першу чергу асоціюється з опозитним 6-циліндровим двигуном, розташованим навіть не в центрі машини, а позаду, на задній осі. І якщо з сімейством 718 проблем з розташуванням електричної силової установки не виникає, то у випадку з флагманом є серйозні ризики порушити баланс конструкції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...