Компанія Polydrop представила футуристичний причіп для електрокарів

Каліфорнійська фірма Polydrop презентувала перший в її історії сучасний електричний кемпер, який розробили спеціально для водіїв електромобілів.

Зазначається, що він оснащений власною акумуляторною батареєю. Хоча модель має дуже незвичною зовнішністю, вона отримала продуману динаміку та дивовижну аеродинаміку. Буксирування даного причепа знизить штатний запас ходу всього на двадцять відсотків.

Кемпер оснащується повністю плоским днищем та спеціальною надбудовою передньої частини, яка зменшує турбулентність в ході руху між тягачами, а також кемперами. Модель має компактні розміри та дуже продумана в деталях.

При цьому розробник розмістив в ньому повноцінне зручне спальне місце, спеціальні шухлядки для зберігання різних речей, функціональний кухонний модуль з холодильниками, плитами, раковинами та резервуарами для води. У житловій зоні пропонується опалення, акустична система з підключенням мобільних пристроїв по Bluetooth, діодні освітлення.

Для кемпера представлені три варіації акумуляторної батареї на 2,4/4,8/12 кВт-год. Найбільший акумулятор забезпечить енергією житловий автомобільний причіп упродовж шести днів. Для кемпера пропонуються сонячні панелі, а за базову комплектацію причепа для електричних авто доведеться викласти близько 25 тисяч доларів США.

В мережі опублікували фотографії даного типу кемпера. Такого роду причіп виглядає досить незвично, але цікаво й дуже сучасно. Багатьом сподобалося поєднання в моделі компактності, зручності та функціональності.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело forbes.com