Компанія Peugeot представила новий електрокар e-Rifter

Французький автовиробник випустив новий електричний фургончик Peugeot e-Rifter з електромотором 100 кВт (260 Нм). Новинку розроблено на сучасній платформі EMP2 (Efficient Modular Platform 2) та обладнано тяговим акумулятором на 50 кВт-год.

Електричний двигун ідентичний моделі Peugeot e-Expert, яка була представлена минулого тижня. Максимальна швидкість Peugeot e-Rifter становить 135 км/год. До сотні електрокар розганяється за 11,2 секунди. Доступна новинка у двох типах кузова за розміром – стандартний або подовжений.

Акумуляторна батарея Peugeot e-Rifter складається з 18 модулів та забезпечує запас ходу без підзарядки до 280 кілометрів за циклом WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures).

Новий електрофургон Peugeot e-Rifter також оснащений комбінованою рідинною системою охолодження: тепло від акумулятора використовується для обігріву салону, що допомагає знизити витрату енергії для обігріву салону та збільшити запас ходу. Також рідинна система охолодження дозволяє підтримувати оптимальну робочу температуру акумуляторної батареї під час роботи та швидкої зарядки (до 100 кВт), що сприяє продовженню терміну служби АКБ.

Новинка дає повну свободу вибору – можна заряджатися вдома й на роботі, або на спеціальних публічних зарядних станціях. Залежно від джерела живлення й потужності вбудованого зарядного пристрою, змінюється час повної зарядки акумулятор. Цікаво, що салон Peugeot e-Rifter отримав ряд еволюційних відмінностей: новий селектор e-Toggle замість традиційного важеля АКПП, додатковий перемикач режимів руху, бездротову зарядку для смартфона та інше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoexpress.co.uk