Компанія Nissan збирається побудувати в Британії завод з виробництва батарей

На цей час японська марка веде активні переговори з британською владою.

Величезний завод для виробництва батарей для електромобілів буде побудований на існуючому майданчику Nissan Motor Manufacturing UK в місті Сандерленд. Проєктна потужність розрахована на 200 тисяч батарей в рік.

У Nissan впевнені, що найближчим часом продажі «зелених» автомобілів різко злетять. У самій Британії продажі нових машин з ДВЗ планують заборонити до 2030 року, тому для японців новий проєкт допоможе не втратити один з ключових ринків. Крім того, за повідомленням видання Financial Times, Nissan планує зробити Великобританію найбільшим центром виробництва своїх автомобілів за межами Японії.

Нагадаємо, що попри ранній вихід на ринок електрокарів з моделлю Leaf, на цю мить японський бренд сильно відстає в електрифікації свого модельного ряду від більшості інших світових виробників. Природно японці хочуть надолужити згаяне, але тактовно замовчують про стратегію «Ніссана» щодо перспективних електромобілів.

Недавно представлений електричний кросовер Nissan Ariya за планом керівництва компанії повинен допомогти марці подолати до 2023 року планку в мільйон проданих автомобілів на альтернативних джерелах енергії.

Що ж стосується британського підрозділу, то ще з 2013 року на ньому випускається Nissan Leaf, який багато в чому зіграв вирішальну роль для поступового завоювання електромобілями ринку Європи, перетворюючи «електрички» з екзотики в звичайний міський транспорт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ft.com


Коментарі
Завантаження...