Компанія MINI презентувала новинки 2021 року

Розробники автомобільної марки MINI, що належить BMW, представили модернізовані трьох- та п’ятидверний хетчбек, а також нову модифікацію кабріолету.

Зазначається, що нові моделі будуть відноситься до 2022 модельного року, однак в продаж автівки на європейський ринок поступлять вже цієї весни. Усі нові моделі розроблені в традиційному дизайні MINI, але при цьому можуть похвалитися рядом істотних доробок. На думку компанії MINI, це може привабити нових споживачів до незвичайного бренду.

Усі нові моделі MINI мають абсолютно іншу передню панель з переглянутою решіткою радіатора та вставками в колір кузова. Крім того, до автівок встановлено новітні світлодіодні фари та було замінено передній бампер. Нові трикутні повітрозабірники також додають лоску. Приваблива окантовка колісних арок доповнює стильний дизайн.

На жаль, технічні дані компанія ще не опублікувала. Та й це є дивно. Скоріш за все, з технічної точки зору суттєвих змін не відбулося. Ціни на нові моделі MINI теж поки невідомі. Їв вартість, а також усі версії з повним переліком оснащення будуть оголошені після старту масових продажів та появи новинок в автодилерів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело shropshirestar.com