Компанія Mercedes представила новий Maybach GLS

Представлений новий Mercedes-Maybach GLS, що пропонується від 250 до 350 тис. доларів у Китаї. Новий Mercedes-Maybach GLS пропонує два нових варіанти забарвлення: Sodalite Blue та Yuanfeng Grey. Він також отримав двоколірне забарвлення Time and Space Silver/Haiyue Blue.

В оснащення входять 23-дюймові класичні ковані диски Maybach з глянсовою обробкою, динамічні вітальні вогні з логотипом Maybach, а також бічні підніжки, що електрично забираються.

Модель оснащена РК-панеллю приладів та центральним мультимедійним дисплеєм. Автомобіль використовує інтелектуальну систему взаємодії людини і комп’ютера MBUX другого покоління в поєднанні з глибоко інтегрованою навігацією AutoNavi, що настроюється.

На задньому ряду нового автомобіля встановлені незалежні представницькі сидіння, кут нахилу спинки сидіння може досягати 43,5 градуса, а простір для ніг позаду сягає 1,34 метра. Крім того, додано два USB-порти по 100 Вт.

Новий автомобіль буде оснащений ексклюзивним режимом керування Maybach у поєднанні зі стандартною інтелектуальною системою керування Magic Body, яка дозволяє знизити вібрацію кузова та ще більше підвищити комфорт при їзді.

Новий Maybach GLS 600 оснащений 4,0-літровим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом і м’якою гібридною системою 48 В з максимальною потужністю 410 кВт, максимальним моментом, що крутить, 729 Нм і прискоренням 0–100 км/год за 4,7 секунди.

Maybach GLS 480 оснащений рядним шестициліндровим двигуном з турбонаддувом 3,0 л і м’якою гібридною системою 48 В з максимальною потужністю 270 кВт і максимальним крутним моментом 500 Нм. Обидві моделі поєднуються з 9-ступеневою автоматичною механічною коробкою передач та системою повного приводу 4MATIC.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com