Компанія Mercedes-Benz представила свого конкурента Tesla Semi

Перша серійна вантажівка Mercedes-Benz eActros зійде з конвеєра восени 2021 року.

Концерн Daimler представив серійний варіант електричної вантажівки eActros. Вона зійде з конвеєра восени 2021 року.

Перший концепт електричного великовантажного автомобіля був представлений німецькою компанією ще на виставці IAA 2016 Ганновері. Через два роки почалися випробування десяти прототипів перспективного eActros. Участь в цих заходах брали потенційні замовники з Німеччини та інших країн.

У порівнянні з прототипами, серійна електровантажівка отримала ряд покращених характеристик, включаючи збільшену дальність ходу, підвищену потужність двигуна і поліпшену безпеку, останню особливо виділяють творці новинки, справедливо вважаючи, що змогли зробити мало не найбезпечніший вантажний автомобіль.

Крім того, Daimler допоможе транспортним компаніям плавно переходити на електричний транспорт, включивши Mercedes-Benz eActros в комплексну систему, яка містить консультацію і сервіс для клієнтів, а також поради щодо оптимізації загальних витрат і створення зарядної інфраструктури.

Велика увага приділялася створенню підвищеного комфорту від їзди і динаміки новинки. Водночас тиха робота моторів дозволить вантажівці експлуатуватися під час нічних рейсів по місту. Іншою перевагою можна назвати можливість в’їжджати в міста де заборонені дизельні машини.

Силова установка складається з двох електродвигунів. Вони забезпечують експлуатаційну потужність в 449 к.с. і максимальну в 571 кінську силу. Повідомляється, що вантажівка може оснащуватися трьома або чотирма батареями, які мають ємність по 105 кВт*год кожна. Таким чином eActros може проїжджати до 400 кілометрів на одній зарядці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...