Компанія Kia разом з логотипом замінить і фірмовий слоган

Концерн Kia Motors в січні 2021 року має намір перейти на новий логотип. Крім нього зміниться також фірмовий слоган компанії: використовуваний вже багато років девіз The Power to Surprise («Сила дивувати») замінять на Movement that inspires ( «Рух, який надихає»). Про це пише видання The Korean Car Blog.

Нагадаємо, що перші дані про зміну логотипу Kia почали з’являтися ще восени 2019 року. У лютому минулого року такі плани підтвердив президент Kia Motors Парк Хан-Ву. Нове графічне рішення логотипу Kia Motors запатентувала півтора роки тому. Графіка промальована з навмисною симетрією вертикальних ліній всіх трьох букв і діагональних ліній K і A . Фірмовий червоний відтінок емблеми Kia збережений, але обрамлення у вигляді овалу більше немає.

Схожа емблема – без овалу і з симетричною графікою – з’явилася на концептуальному кросовері Imagine by Kia, показаному на автосалоні в Женеві в березні 2019 року. Але у неї були заокруглені, а не скошені кінці. Особливістю цього концепту стали 21″ цифровий дисплей в салоні і незвичайний за формою кузов – щось середнє між універсалом і спорткупе.

Охоронні документи на нове лого в поєднанні зі слоганом оформлені в кінці 2020 го. Очікується, що значок протягом поточного місяця почнуть застосовувати на автомобілях Kia. Ймовірно, спочатку його використовують на знову випущених моделях, а на всю іншу лінійку впровадять поступово – у міру проведення планових рестайлінгыв. Про терміни зміни логотипів в оформленні дилерських центрів і рекламної поліграфічної продукції нічого не відомо – навряд чи це станеться одночасно.

Нагадаємо, що нинішній логотип Kia з’явився в 2004-му, він являє собою модернізовану емблему зразка 1994 року. Сама назва бренду складається з ієрогліфів Ki , тобто «зародження», і A , який символізує Азію. За всю історію у Kia було п’ять логотипів, якщо вважати чинний. Однак на деяких моделях для домашнього, корейського, ринку компанія, подібно японським автовиробникам, використовує індивідуальні емблеми – вони, наприклад, є у спортседана Stinger і позашляховика Mohave.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!