Компанія Jeep випустила нову модель та анонсувала компактний кросовер

Новий Jeep Avenger запущено у виробництво.

Це одна з найочікуваніших моделей, яка оживить конкурентний сегмент B. Новий Jeep Avenger, найменший у лінійці позашляховиків, вже представлений та продається з двигунами внутрішнього згоряння та повністю електричною силовою установкою. Фірма оголосила про початок виробництва у місті Тихи, Польща.

Новий Jeep Avenger – одна з найочікуваніших моделей у сегменті B. Найменший з американських позашляховиків випущений з дуже витонченим дизайном та безліччю новинок, включаючи 100% електричну версію. Нещодавно отримав титул “Автомобіль року 202” вже надійшов у продаж у всіх модифікаціях.

Автомобіль почали збирати на оновлених потужностях польського заводу в Тихах, де також вироблятиметься новий FIAT B-SUV, який буде представлений цього року, та кросовер Alfa Romeo у 2024 році.

Новий Jeep Avenger є першою із чотирьох повністю електричних моделей, які американська фірма випустить до 2025 року, а до кінця 2030 року він стане брендом із нульовим рівнем викидів.

Автомобіль отримав абсолютно новий інтер’єр, з дуже мінімалістським стилем і чіткою прихильністю до вишуканості, оцифрування і можливостей підключення. Заснований на мультиенергетичній платформі CMP, варіант BEV має безпрецедентний електродвигун на 400 В, що забезпечує максимальну потужність 115 кВт (156 к.с.), з акумуляторною батареєю на 54 кВт/год, з якою він може проїжджати до 400 кілометрів у комбінованому циклі по місту.

З моменту виходу на ринок трохи менше трьох місяців тому спеціальної версії First Edition було продано щонайменше 10 000 одиниць, що дійсно вказує на її головну мету: бути лідером у своїй категорії. І справа в тому, що у Avenger є не тільки головні союзники в дизайні, обладнанні чи двигунах, але й ще один: це перший передньопривідний кросовер марки із системами «Select-Terrain» та системою контролю спуску.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com