Компанія Hyundai ставить на паузу своє виробництво в США

Один з провідних південнокорейських автовиробників, компанія Hyundai, змушений призупинити роботу свого виробництва в США через поширену в останні місяці причину. Як і багато інших виробників, Hyundai Motor Group відчуває гостру нестачу чіпів.

«Hyundai Motor припинить роботу заводу в штаті Алабама (США) на п’ять днів з 14 червня. Рішення торкнеться тільки складальної лінії Hyundai Motor» , – заявили в компанії.

На випуск автомобілів під брендом Kia в штаті Джорджія ситуація не вплине. Під час паузи буде проводитися технічне обслуговування потужностей заводу, а відновиться виробництво з 21 червня.

Брак чипів призведе до перебоїв у випуску седанів і на заводі в Асан недалеко від Сеула. Раніше компанії вже доводилося припиняти виробництво через дефіцит напівпровідників з 12 по 13 квітня, з 19 по 20 квітня, а також з 24 по 26 травня. За словами експертів з Eugene Investment, компанія має намір переформатувати свій ланцюжок постачальників, перенаправивши чипи з заводів в інших країнах на пріоритетний американський ринок. Проте плани виробництва автомобілів на цей рік доведеться скорегувати в меншу сторону.

Багато інших автовиробників змушені тимчасово припиняти випуск машин на короткі періоди з тих же причин. Завдяки президенту США Джо Байдену (Joe Biden), що безпосередньо звернувся до основних виробників напівпровідників для автомобілів, ситуація на цьому ринку в США поступово налагоджується. Правда, у випадку з Hyundai вона, навпаки, дещо погіршилася. На думку представників галузі, ліквідація дефіциту поступово почнеться з четвертого кварталу поточного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело koreatimes.co.kr

Коментарі
Завантаження...