Компанія Hyundai підтвердила розробку ще двох моделей Ioniq

Автомобілі з’являться у 2022 і 2024 роках.

На презентації кросовера Hyundai Ioniq 5 в США був показаний слайд, на якому демонструвався майбутній розвиток суббренду. На цьому фото, судячи з усього, був показаний все той же Ioniq 5, але підписи обіцяють седан Ioniq 6 у 2022 році і кросовер Ioniq 7 в 2024 році.

Насправді обидві ці машини були анонсовані ще в момент презентації суббренду минулого літа, але тоді не називалися ні їхні імена, ні подробиці виходу моделей на ринок Північної Америки.

З технічної точки зору відомо тільки те, що обидві новинки розділять з Ioniq 5 платформу e-GMP. При цьому з їх номерних зображень слідує, що машини швидше за все будуть класом вище початкового кросовера. Зокрема, від Ioniq 7 логічно очікувати трирядного семимісного салону.

Для Ioniq 5 ємність топової батареї становить 72,6 кіловат-годин. При цьому сама платформа e-GMP передбачає використання блоків акумуляторів на 100 і більше кіловат-годин. За словами інженерів, вони орієнтувалися на те, щоб запас ходу кожної з моделей досягав 500 кілометрів.

Також відомий орієнтир за динамічними характеристиками топових версій кожної з моделей. Вони повинні будуть розганятися до 100 кілометрів на годину за 3,5 секунди.

Раніше Hyundai оголосила про створення в США локального виробництва електромобілів сімейства Ioniq. Таким чином, компанія стане випускати в Америці щонайменше одну з трьох моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co