Компанія Hyundai готує до випуску спортивний електромобіль

Йдеться як мінімум про одну модель серії N.

Компанія Hyundai офіційно підтвердила підготовку спортивного електромобіля під брендом N. Цією літерою досі позначалися «заряджені» версії стандартних бензинових машин.

Ніяких подробиць щодо першого електрокара серії N не наводиться. Однак ми можемо припустити, що мова йде про більш потужну версію моделі Ioniq 5. На момент прем’єри для цього електромобіля анонсувався електропривід потужністю до 306 к.с., завдяки якому машина може розганятися до 100 кілометрів на годину за 5,2 секунди. Судячи з усього, в планах компанії ще більш динамічний варіант, до назви якого і додадуть букву N.

Технічну новинку для спортивної версії Ioniq 5 можуть запозичити у співплатформенного електромобіля Kia EV6. Він з самого початку був представлений у версії GT з двома електромоторами сумарною потужністю 585 кінських сил, яка розганяється до сотні за 3,5 секунди та може похвалитися максимальною швидкістю у 260 кілометрів на годину.

Також в Hyundai підтвердили, що працюють над водневим електромобілем серії N, правда поки ці роботи знаходяться на початковій стадії і їх успішне завершення не гарантоване.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...