Компанія Haval прокоментувала випадки загоряння кросоверів

Раніше ЗМІ повідомляли про декілька випадків загоряння новеньких купеподібних кросоверів Haval F7x, а тепер нам відома позиція автовиробника з цього питання.

Раніше стало відомо про декілька випадків загоряння нових автомобілів китайської марки Haval, що проїхали менш як 10 тис. км. Як відзначили власники кросоверів F7x, при тривалій стоянці на морозі автомобілі самозаймаються. Хай там як, господарі згорілих автомобілів планують подати колективний позов до китайського виробника, який поки не відреагував на повідомлення про події.

Сьогодні нам вдалося отримати коментар представників прес-служби марки, які визнали, що загоряння трапляються у моделей Haval F7 і F7x. При цьому проводиться обстеження згорілих машин.

«Ми інформовані про ситуацію із загорянням автомобілів Haval F7/F7x. Haval прагне підтримувати високі стандарти якості та надійності автомобілів і серйозно ставиться до проблеми, яка виникла. На даний момент ми проводимо дослідження і перевіряємо всі можливі версії того, що сталося, а також підтримуємо зв’язок з власниками даних автомобілів і інформуємо їх про всі етапи процедури. Однак до закінчення дослідження і з’ясування причин ми утримаємося від будь-яких коментарів», – розповіли в прес-службі марки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com