Компанія Great Wall розробила нові пожежобезпечні батареї

Компанія має намір надавати свою технологію іншим виробникам абсолютно безкоштовно.

Концерн Great Wall Motors, за інформацією видання cnevpost.com, розробив нові пожежобезпечні батареї, і дозволить користуватися їх технологією іншим виробникам.

Так звана Dayu Battery була представлена ​​сьогодні під час Технологічного фестивалю. Нова батарея покликана розв’язати глобальну проблему – пожежо і вибухонебезпечність. Ці не дуже приємні явища досить часті в сучасних електромобілях. Причиною тому стають хімічні елементи, які при певних умовах стають термічно некерованими.

Цікаво, що GWM зробили технологію своєї Dayu Battery відкритою, тим самим дозволяючи іншим виробникам використовувати китайські технології для своїх цілей фактично безкоштовно.

Віце-президент з досліджень і розробок Great Wall Motors, Лі Шухуей, розповів, що нова батарея використовує високоємні нікелеві елементи. За його словами, вона має багатоступеневу систему комутації, функцію придушення швидкого охолодження полюсів, багатоступеневу систему спрямованої детонації і технологію пожежогасіння.

Відзначимо, що назва батареї відсилає нас до вождя стародавньої китайської династії Ся. Згідно з китайськими джерелами, головним досягненням цієї династії вважається успішна боротьба з повенями. Приблизно таку ж аналогію «боротьби з повенями» використовує GWM для опису того, чому нова технологія повністю виключає вибухи і детонацію батареї.

Dayu Battery з’явиться на перспективних моделях концерну вже в 2022 році. Цікаво, що на цьому Great Wall не зупиниться і має намір інвестувати близько 100 мільярдів юанів в подальші розробки в тому числі й батарей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...