Компанія Ford запустить безпілотні таксі в двох містах США

Компанія Ford планує запустити безпілотні таксі в двох американських містах – Остіні та Маямі. Скористатися послугами новинок зможуть клієнти сервісу Lyft. Про це пише The Verge.

Безпілотники працюють на базі Argo AI, розробленій спільними зусиллями Volkswagen і Ford. Автовиробник планував запустити повноцінне виробництво автономних таксі в 2021 році, але через спалах COVID-19 переніс терміни.

Угода з Lyft це один з небагатьох елементів по реалізації цієї стратегії. До кінця року компанія обіцяє запустити безпілотники в Остіні, а жителі Маямі зможуть випробувати їх тільки в 2022. Стартовий розмір парку буде не більше 100 автомобілів, але надалі компанія планує збільшити його до тисячі транспортних засобів.

Крім цього, Lyft стане одним з ключових партнерів Ford в розвитку безпілотного транспорту. Таксомотор сервіс отримає 2,5% акцій Argo в обмін на дані про використання роботаксі. Надалі ці відомості планують використовувати для масштабування бізнесу.

Угода може стати дуже вигідною для таксомоторного сервісу, якщо Argo вийде на IPO, сума якого оцінюється в $ 7 мільярдів. Нагадаємо, що раніше розробники отримали понад $3 мільярди інвестицій – $1 мільярд від Ford і $2,6 мільярда від Volkswagen.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...