Компанія Ford відкриє Центр виробництва електрокарів в Німеччині

Американський автовиробник Ford виділив близько одного мільярда доларів на модернізацію заводу в німецькому Кельні. Перший електричний автомобіль на ньому планують випустити вже у 2023 році.

Компанія Ford відкриє великий європейський центр з виробництва електрокарів на базі автомобільної фабрики в німецькому місті Кельн. На оновлення та переобладнання підприємства Ford витратить близько одного мільярда доларів протягом двох з половиною років.

Згідно з офіційним пресрелізом американського автовиробника, перша нова модель електрокара Ford в Європі повинна зійти саме з цього конвеєра у 2023 році. Як наголошують американці, це буде перший електромобіль Ford для масового споживача, вироблений в Європі. Концерн розраховує, що до 2026 року всі вироблені в Європі автівки будуть або повністю електричними, або гібридними.

Зазначається, що інвестиція в автозавод німецького Кельна – це тільки частина нової стратегії електромобільності Ford. В її рамках компанія готова вкласти в модернізацію виробництва близько 22 мільярдів доларів, та ще 7 мільярдів направити на розвиток технологій безпілотного водіння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnn.com


Коментарі
Завантаження...