У найскладніших умовах дефіциту компонентів і зростання цін на сировину компанія Ford Motor змогла перевершити очікування аналітиків у частині розміру операційного прибутку, який досяг $2,3 млрд. Це значно менше, ніж у першому кварталі минулого року ($3,9 млрд). Фактично, за квартал Ford було випущено 53 тисячі автомобілів, які не були доукомплектовані, а тому не надійшли у продаж.
Тактика роботи на склад була прийнята багатьма автовиробниками в умовах нестачі напівпровідникових компонентів. Якщо якоїсь дрібної деталі не вистачало, то її машини просто вирушали на стоянку виробника в очікуванні поставки цього компонента. Якщо врахувати, що терміни очікування окремих чипів вимірюються місяцями, накопичення 53 тисяч машин на складі Ford є очікуваним результатом дефіциту компонентів.
Боротися зі зростанням витрат на матеріали та комплектуючі Ford має намір передбачуваним способом – за рахунок підвищення цін на власну продукцію. При цьому паралельно ведуться заходи щодо зниження витрат. Якщо інфляція продовжить збільшувати витрати Ford Motor, компанія не виключає подальшого підвищення цін.
За підсумками року компанія, як і раніше, розраховує отримати операційний прибуток у діапазоні від $11,5 до $12,5 млрд. У першому кварталі концентрація Ford на випуску найбільш прибуткових моделей дозволила частково компенсувати скорочення обсягів постачання продукції. Виручка у розмірі $34,5 млрд теж перевершила очікування аналітиків майже на три з половиною мільярди доларів.
На думку переважної більшості водіїв в Україні, зовнішній вигляд їхніх транспортних засобів є суто їхньою…
Вибір авто часто зводиться до головного питання: наскільки він надійний? Надійність є ключовим фактором, адже від неї…
Під час експлуатації зимових шин водії часто виявляють, що в протекторі застряє безліч каменів різних…
В українській столиці помітили новий Cadillac Lyriq 2023 року випуску. Світлини електричної моделі опублікували на…
В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…
Автомобільні дзеркала можуть бути плоскими, сферичними та асферичними, і кожен тип має свої плюси і…