Компанія Ford скорочує виробництво в Північній Америці

Американський автовиробник Ford Motor в липні буде змушений призупинити або обмежити виробництво автомобілів на восьми заводах в Північній Америці через дефіцит напівпровідникових компонентів, пише The Wall Street Journal.

Це означає, що розв’язання проблем з постачаннями чипів може зайняти більше часу, ніж раніше вважали представники автомобільної галузі, відзначає газета.

У повідомленні Ford, яке наводить видання, йдеться про те, що підприємства з виробництва пікапів в Мічигані, Кентуккі і Міссурі або скоротять обсяги випуску продукції, або припинять роботу протягом більшої частини липня, а завод з випуску кросоверів Explorer в Чикаго не буде працювати весь місяць. Також зменшаться обсяги виробництва ряду інших популярних моделей, включаючи кросовери Escape і спорткари Mustang, які приносять компанії значну частину прибутку.

Керівники Ford і інших автомобільних компаній прогнозували, що нестача напівпровідників почне слабшати в третьому кварталі, але попереджали, що ситуація залишається нестабільною.

Ford відзначає, що планує направити дефіцитні деталі в першу чергу на доопрацювання тисяч автомобілів, зібраних за останні місяці, які потребують напівпровідників перед відвантаженням дилерам. Компанія продовжить випускати нові автомобілі, але скоротить обсяги виробництва, щоб спершу звільнити склади від накопичених там машин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело wsj.com

Коментарі
Завантаження...