Компанія Ford повністю відновила випуск електропікапів F-150 Lightning та підняла ціни на них

У середині місяця компанія Ford Motor відновила випуск електричних пікапів F-150 Lightning після майже місячної перерви, викликаної необхідністю локалізувати дефекти в партії тягових батарей. Після поновлення випуску машин, як можуть відчути на собі американські клієнти компанії, їхня вартість вкотре зросла.

Цього тижня, як повідомляє Electrek, обсяги випуску пікапів F-150 Lightning на підприємстві в Мічигані повернулися на колишній рівень. Нові покупці отримали можливість оформляти попередні замовлення, але вже за вищими цінами, ніж до зупинення виробництва у лютому. Найпростіші комплектації пікапів зараз направляються комерційним клієнтам, їм доведеться заплатити $59 974 замість колишніх $55 974, але дорожчі комплектації F-150 Lightning для приватних замовників подорожчали скромніше.

Так, наприклад, комплектація Lariat Standard Range тепер оцінюється в $75 974, на півтори тисячі доларів більше, ніж на початку лютого. Старша комплектація Platinum додала в ціні $1200 і тепер пропонується за $98 074. За словами представників Ford, підвищення цін відбулося через подорожчання матеріалів, збереження проблем із доступністю компонентів, а також через «ринкові фактори».

До осені цього року Ford розраховує вивести своє підприємство у Мічигані на еквівалентну продуктивність 150 000 електромобілів на рік. До кінця весни цього року приватним клієнтам стануть доступні для замовлення найдешевші комплектації пікапів F-150 Lightning.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co