Компанія Ford дозволить шанувальникам вибрати дизайн спецсерії Puma ST

Європейський підрозділ Ford запропонував шанувальникам марки самостійно вибрати назву, а також деякі елементи дизайну майбутнього Puma ST Special Edition: наприклад, колір кузова, декоративні елементи і прострочку сидінь. Голосування пройде в соціальних мережах і завершиться 10 червня 2021 року, а вже через вісім днів після цього компанія розкриє подробиці про Puma ST Special Edition, яка вийде обмеженим тиражем.

Ford Puma ST дебютував на європейському ринку у вересні минулого року, ставши одним з найбільш компактних спортивних кросоверів в класі. «Заряджена» новинка отримала 200-сильну «турботрійку», розвинений аеродинамічний обвіс, а також переналаштоване шасі і ексклюзивний салатовий колір кузова.

Тепер же автовиробник готує спеціальну серію кросовера Puma ST Special Edition. Компанія запропонувала всім європейським шанувальникам марки взяти участь у виборі дизайну і назви майбутньої моделі. В ході голосування, яке пройде в Instagram і Twitter, учасники зможуть вибрати колір кузова, декоративні елементи, а також гальмівні супорти і дизайн прострочки в салоні спецверсії.

Опитування триватиме до 10 червня цього року. А вже 18 червня компанія розкриє назву і остаточну комплектацію Puma ST Special Edition, який випустять обмеженим тиражем. Виробляти спеціальну версію «зарядженого» кросовера будуть на заводі марки в Румунії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com


Коментарі
Завантаження...