Компанія Fisker розповіла, яким буде її новий електричний кросовер Pear

Майбутній електричний малолітражний позашляховик Pear від Fisker не надійде у виробництво до середини 2025 року, але ясно, що автовиробник має намір викликати ажіотаж задовго до цього моменту.

Fisker оголосив цілу купу нових фактів та цифр про Pear 2026 року, виробництво якої у США планується розпочати у липні. Як і обіцяла раніше, компанія вважає, що запропонує Pear зі стартовою ціною 29 900 доларів США. До цього ми побачимо Pear у наступному місяці, коли виробник представить її у своєму магазині Fisker Lounge у Мюнхені.

До офіційних характеристик ще далеко, але Fisker обіцяє, що Pear пропонуватиметься як з маленькою, так і великою батареєю. Вони забезпечать запас ходу 290 та 515 км відповідно. Він також має бути доступний як у задньопривідній, так і повнопривідній конфігурації, при цьому базова модель розганяється до 97 км/год за 6,3 секунди. Якщо вам цього недостатньо, Fisker також обіцяє випустити версію Pear Extreme, акцент на якій буде зроблено на продуктивність.

Як ми дізналися раніше, Pear пропонуватиметься як у п’яти-, так і в шестимісному компонуванні, причому остання матиме передній диван. Буде режим Lounge, який складе всі сидіння для відпочинку, а додатковий 17,1-дюймовий дисплей, що обертається, забезпечить розвагу.

Pear дебютувала особисто на початку серпня у рамках більшого заходу Fisker, присвяченого майбутній лінійці продуктів автовиробника. Pear буде побудований на легкій, недорогій платформі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело fiskerinc.com