Компанія BYD зареєструвала нові торгові марки

Найбагатший автомобільний бренд Китаю зареєстрував нові імена для своїх автомобілів, повідомляє cnevpost.com. Судячи з усього, BYD готує нову лінійку машин з назвами на честь військових кораблів.

Таким чином, зараз в обоймі виробника знаходяться два сімейства: Dynasty і Ocean. Однак тепер, як видно, готується якась третя лінійка. І так, обойма найменувань бренду поповнилася такими назвами, як Cruiser, Frigate, Lander, Destroyer і Battleship. Всі вони, як неважко здогадатися, позначають різні бойові судна.

Абсолютно точно відомо, що машини з цими товарними знаками не стануть частиною серії Ocean, бо під неї вже зарезервовані назви різних морських мешканців, первістком яких став хетч Dolphin. Можна припустити, що за різного роду «фрегатами» будуть ховатися брутальні кросовери.

Нагадаємо, що недавно BYD анонсував перспективний електричний седан Ocean X на новітній платформі e-Platform 3.0. Очевидно, що саме вона буде лежати в основі «кораблів». Ця архітектура, якою дуже пишаються в компанії, потенційно може забезпечувати до 1 тисячі кілометрів пробігу. На жаль для нового концепту поки не заявлений запас ходу, але не виключено, що він може становити понад 500 км. На Ocean X встановлюється один електромотор на 367 кінських сил, який дозволяє розганятися до 100 кілометрів на годину за фантастичні 2,9 секунди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...