Компанія Audi планує припинити випуск автомобілів з ДВЗ в 2026 році

Дні класичних автомобілів марки Audi з ДВЗ полічені – незабаром компанія представить цілий ряд електрокарів, серед яких e-tron GT, Q4 e-tron і Q4 Sportback e-tron.

Посилаючись на коментарі генерального директора Audi Маркуса Дюсманна, німецька Sueddeutsche Zeitung повідомляє, що автовиробник припинить випуск нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами в 2026 році. Двигуни внутрішнього згоряння, мабуть, залишаться і після цієї дати, імовірно в існуючих моделях, але в кінцевому підсумку компанія перейде на виробництво екологічно чистого транспорту. Немає інформації про те, коли конкретно, але в публікації йдеться, що «кілька років по тому [після 2026 року] будуть тільки електромобілі».

За повідомленнями, відмова від двигунів внутрішнього згоряння співпаде з відмовою від гібридних силових агрегатів. Посилаючись на публікацію, агентство Reuters повідомило, що «гібридних моделей теж більше не буде» з 2026 року. Цю інформацію в компанії поки не підтвердили, але ряд автовиробників відмовляються від гібридів, що підключаються, і повністю переходять на електромобілі. Проте, деякі бренди прагнуть використовувати спільні гібриди, оскільки вони бачать в них «міст в майбутнє», вважаючи, що споживачі, можливо, ще не готові повністю перейти на електрику.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Audi припинить розробку нових двигунів внутрішнього згоряння через те, що величезні витрати на відповідність силових агрегатів нормам стандарту Euro-7 в результаті не окупляться. Крім того, користь для екології в цьому випадку виявиться мінімальною, тому компанія вирішила зосередитися на доопрацюванні наявних моторів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...