Компактний Fiat 500 отримав систему електроприводу eDrive

Система eDrive означає великі справи для майбутнього електромобілів. Вона розроблена тією ж компанією, яка надала Ford Focus RS режим Drift Mode.

GKN Automotive, світовий лідер в області привідних систем, користується великою повагою в автомобільному світі. Багато інженерних подвигів компанії включають в себе систему повного приводу з заднім приводом, встановлену в таких моделях, як кабріолет Jaguar F-Type R, а також систему AWD для Ford Focus RS, випущену в 2016 році, яка дозволила йому працювати в режимі Drift. Але оскільки електрифікація швидко поширюється, сфера діяльності GKN розширилася і тепер включає системи eDrive.

Нова система eDrive «два в одному» від компанії була розроблена так, щоб бути особливо компактною і легкою, що робить її ідеальною для використання в чарівному новому електричному міському автомобілі Fiat 500. Інтегрована компоновка «два в одному» компактніша, легша, ефективніша і економніша, ніж системи, що включають окремі компоненти. В автомобілі також встановлена ​​електронна система паркування (ePLS), яка дозволяє електричній осі пропонувати функцію паркувального блокування.

Система eDrive оснащена інвертором, і двигун може миттєво забезпечувати крутний момент трохи більше ніж 220 Нм, дозволяючи автомобілю розігнатися до 100 км/год за 9,0 секунд. Він також може проїхати 320 км по циклу WLTP, що непогано для крихітної машини, яка, ймовірно, буде проводити багато часу в містах, де легко знайти зарядні станції. Електромотор GKN розвиває потужність 117 кінських сил і важить близько 63 кг, включаючи масло.

«GKN Automotive – світовий лідер в області технологій eDrive, і ця нова система, тепер повністю інтегрована в цей захоплюючий повністю електричний міський автомобіль, є доказом цього. Ми є постійним партнером провідних світових виробників автомобілів, співпрацюючи з ними для створення цікавих і екологічно безпечних електромобілів », – сказав Дірк Кессельгрубер, президент GKN Automotive ePowertrain.

Понад 1,5 мільйона автомобілів на дорогах тепер оснащені електрифікованими технологіями компанії. Крім ефективної трансмісії від GKN, новий Fiat 500 – один з найсимпатичніших міських автомобілів в світі. Він заряджається до 80% всього за 35 хвилин і пропонує автономне водіння 2-го рівня. На жаль, США не отримають Fiat 500 з eDrive, але, можливо, система Drive від GKN зможе знайти своє застосування в нових електричних продуктах Jaguar.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co