Кінець епохи: Mazda 6 знімуть із виробництва

Японська компанія Mazda припиняє випуск свого популярного седана Mazda 6. Виробництво авто має завершитись у середині квітня поточного року.

Актуальне покоління седана з’явилося у 2012 році. Відхід авто з японського ринку став логічним кроком після того, як машина покинула ринки США та Великобританії у 2021 та 2023 роках відповідно.

Не менш розчаровуючим фактом для шанувальників стало те, що прямого спадкоємця Mazda 6 не буде. У короткому прес-релізі, що розповідає про відхід автомобіля з Японії, йдеться про те, що компанія переключається на лінійку кросоверів CX.

Востаннє Mazda 6 оновлювали 2021 року. Виробник зробив стандартними Android Auto і Apple CarPlay, а також додав до лінійки комплектацій версію Carbon Edition

Mazda 6 — автомобілі середнього класу (Клас D), що виробляються компанією Mazda. Вони виготовляються з 2002 року. В Японії модель називається Mazda Atenza.

В Україні Mazda 6 користується попитом на вторинному ринку. На нашому ринку доступні, як дизельні так і бензинові версії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!