Kia повністю змінює стратегію: Kia Rio нового покоління виросте до розмірів Cerato та забере назву K3

Тизерне зображення, опубліковане сьогодні головним офісом Kia, належить «новому седану K3», який має бути представлений у середу, 9 серпня.

Раніше назва K3 використовувалася для Cerato на зарубіжних ринках упродовж тривалого часу. Однак, як пише Drive, цього разу виробник вирішив дати таку назву зменшеному седану, відомому як Kia Rio.

Kia раніше підтвердила, що наступник семирічного Rio з’явиться у закордонних автосалонах у жовтні 2023 року, а тестові автомобілі кілька разів фотографували на тестах. Щодо нового Cerato, то автомобіль не з’явиться у світових автосалонах до кінця наступного року.

Південнокорейський автовиробник рідко репрезентує свої нові автомобілі більш ніж за кілька місяців до початку продажу. Зазвичай компанія проводить близько року дорожніх випробувань перед глобальним представленням нової чи сильно оновленої моделі.

Рішення дати новому Rio ім’я старого Cerato є незвичайним і означає, що для наступного Cerato заплановано нову назву на деяких ринках. Новий седан Rio має бути такої ж довжини, як і попередній седан Kia Cerato. Можливо, Cerato отримає назву K4 і розташується між K3 (Rio) та K5 (Optima).

Kia підтвердила, що Rio наступного покоління не продаватиметься в Західній Європі і не буде вироблятися з правим кермом для Австралії та Великобританії.

Основну увагу буде приділено Мексиці, Латинській Америці, Східній Європі та Близькому Сходу, де застосовуються менш суворі стандарти безпеки та викидів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело drive.com.au