KIA готує прем’єру першого 500-кілометрового електрокару

Корейський автовиробник KIA підтвердив, що презентація першого електромобіля компанії відбудеться в першому кварталі цього року. Повідомляється, що в найближчі роки KIA виведе на ринок до семи електрокарів на загальній платформі, але усі в різних класах – від електроседанів до мінівенів.

Перша модель розробляється на базі платформи E-GMP, спільної з брендами Hyundai та Genesis. Без підзарядки електромобіль здатний буде проїхати приблизно 500 кілометрів. Високошвидкісна зарядка дозволить поповнити енергозапаси всього за 20 хвилин.

Електромобіль покаже новий підхід марки Kia до дизайну екстер’єру. Більш детальну інформацію про майбутню зовнішність електромобіля буде розкрито в найближчі тижні. Модель KIA CV стане ще й першим електрокаром компанії під новим логотипом.

KIA CV вже заявлений як глобальна модель – він повинен покласти початок експансії компанії у сферу електричної мобільності.

До 2025 року KIA збирається зайняти до 6,6% світового ринку електромобілів. До 2026-го обсяги щорічного випуску електричного транспорту компанії повинні досягти 500 тис. одиниць. До початку 2030 року об’єм виробництва повинен підскочити до 800 тисяч електрокарів на рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело briggskia.com