Kia анонсувала дебют нового електричного пікапа Tasman у 2025 році

Kia активно працює над створенням свого першого електричного пікапа під назвою Tasman, який має з’явитися на світ у 2025 році. Ця новинка, створена на рамній платформі, обіцяє стати гідним суперником для таких знаменитих електромобілів, як Ford F-150 Lightning та Tesla Cybertruck, а також для нових гравців, включаючи Ram 1500 REV та Chevrolet Silverado EV.

Інформація про Kia Tasman поки досить мізерна, проте відомо, що він буде запропонований не тільки в електричній версії, але й з двигунами внутрішнього згоряння. Очікується, що в асортименті двигунів з’явиться 2,5-літровий турбований двигун і 2,2-літровий турбодизель CRDi з потужністю понад 200 к.с. У базовому виконанні Tasman оснащуватиметься заднім приводом, тоді як топові версії отримають повний привід.

Передбачається, що Tasman матиме автоматичну трансмісію і матиме відмінні позашляхові якості завдяки своїй рамній архітектурі. Крім того, Kia не збирається економити на системах безпеки та планує запропонувати можливості напівавтономного водіння.

Зовнішній вигляд Tasman ще не розкритий, але не виключено, що він матиме унікальний світловий підпис у формі літери Y. Пікап буде запропонований у версії з подвійною кабіною та містким вантажним відсіком. Прототип, помічений на тестах, виділявся високим кліренсом та довгою колісною базою, що має сприяти простору в салоні. Очікується, що всередині буде багато сучасних технологій, включаючи цифрову панель приладів та бездротову зарядку.

Kia планує офіційно представити Tasman наступного року. Автомобіль буде запущений на ринку Південної Кореї та Австралії, а також, можливо, у Європі та на американському ринку як модель 2025 чи 2026 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co