Jaguar створив віртуальний електрокар Vision Gran Turismo SV

Британський бренд Jaguar розробив унікальну віртуальну перегонову машину на основі комп’ютерної моделі в симуляторі Gran Turismo. Як зазначають експерти, спорткар з винятковими технічними характеристиками можна використовувати для повномасштабних дизайнерських досліджень.

Розробку автомобіля здійснювали інженери компанії, які раніше працювали над проєктом Jaguar Design, SV і Jaguar Racing. За базу при створенні автомобіля була взята модель Jaguar Vision Gran Turismo Coupe, представлена ​​в грі Gran Turismo в жовтні 2019 року. У новому віртуальному спорткарі, завдяки застосуванню технологій C-type, D-type, XJR-9 і XJR-14, були отримані унікальні характеристики коефіцієнта опору Cd, що становить 0,398. Інженери Jaguar також створили реальну модель віртуального авто Vision Gran Turismo SV в масштабі один до одного.

Обтічний корпус першого повністю електричного спорткара компанії Jaguar Vision Gran Turismo SV виготовляється з композитних матеріалів.

Це повнопривідний автомобіль з чотирма електромоторами, по одному на колесо.

Час набору швидкості від 0 до 60 миль в годину (96,5 км/год) становить всього 1,65 секунди, загальна потужність двигунів 903 к.с. (1400 кВт і крутний момент 3360 Нм) при максимальній швидкості 255 миль/год або 410 км/год.

Автономне живлення забезпечується новітньої літій-іонною акумуляторною батареєю, яка розміщена в нижній частині кузова GT SV, забезпечуючи низький центр тяжіння, маневровість і майже ідеальний розподіл маси. На віртуальні траси гри Gran Turismo, спортивний електрокар Jaguar Vision Gran Turismo SV вийде в наступному році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carmagazine.co.uk