Jaguar презентував новий кросовер E-Pace

Цей рік ознаменувався для компанії Jaguar Land Rover великим оновленням модельного ряду з ухилом на електрифікацію. Спочатку Ягуар представив рестайлінгові версії F-Pace та XF, а тепер прийшла черга до компактного кросовера, якого дуже чекають на європейському ринку.

Новинка незабаром з’явиться в офіційних дилерських центрах. Погляньмо, як змінився дизайн та салон кросовера, а також, що покращився в технічній частині. Останніми роками британські автомобілі рідко радували кардинальною зміною екстер’єру, але в новому електрокару це відбулося зі зберіганням впізнаваних рис моделі.

Новий Jaguar E-Pace 2021 модельного року одержав нові бампери, збільшив розмір повітрозабірників та дизайн декоративних решіток. Змінилася форма та оснащення фар, які навіть в базовій комплектації на світлодіодах. Адаптивні, піксельні фари та анімовані поворотники встановлюють на версію S та вище.

В салоні з’явилася нова інформаційно-розважальна система Pivi Pro, що працює на базі трохи вигнутого 11,4-дюймового дисплея. Блок управління клімат-контролю отримав сенсорні клавіші та два круглого перемикача.

Перед кермом з’явилася цифрова приладова панель з можливістю індивідуальної настройки під водія. Над нею розташовано кольоровий проєкційний дисплей на лобовому склі. Цифрове дзеркало виводить зображення з камери заднього виду. Селектор перемикання передач запозичили у F-Pace та трохи зрушили назад, щоб перед ним вмістити бездротову зарядку для смартфона.

Новинка побудована на сучасній платформі PTA. Ця платформа адаптована для установки гібридних та електричних силових установок. З новою архітектурою кросовер отримав кращий відгук на акселератор, покращилася шумоізоляція та віброізоляція. Лінійка силових установок тепер виглядає так: два дизельних 2-літрових двигунів Ingenium, що видають 163 і 199 кінських сил. А також три бензинових мотори: 2-літрові, потужністю 200 та 249 кінських сил, а також 300-сильний мотор.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk