Jaguar Land Rover відмовляється від двигунів внутрішнього згоряння

Згідно з офіційною заявою британського автовиробника, Jaguar повністю перейде на електромобілі до 2025 року, а Land Rover почне аналогічну трансформацію з 2024 року.

Вчора було представлено амбітний план “Reimagine” по трансформації JLR (Jaguar land Rover) в повністю “зелену” компанію (net zero carbon) до 2039 році. На шляху до цього статусу бренди компанії також будуть змінюватися відповідним чином.

Першим почне бренд Jaguar, який повністю перейде на електричні автівки вже до 2025 року, щоб “реалізувати свій унікальний потенціал”. Цікаво, що показаний ще два роки тому електричний флагманський седан Jaguar XJ не стане частиною цього плану, бо компанія вважала за краще створювати майбутні електрокари з чистого аркуша. В цей момент компанія пропонує всього один електромобіль – преміальний кросовер Jaguar I-Pace.

Своєю чергою підрозділ Land Rover також почне трансформацію в повністю електричний бренд, яка буде проходити значно повільніше. На цей момент компанія збирається випустити перший батарейний електромобіль Land Rover у 2024 році, при цьому в найближчі п’ять років сімейство Range Rover, Discovery, Defender поповниться відразу шістьма повністю електричними версіями популярних моделей.

В компанії Jaguar Land Rover обіцяють, що до 2030 року (за 5 років до заборони продажів автівок з ДВЗ на Туманному альбіоні) абсолютно всі моделі автовиробника матимуть повністю електричні версії. При цьому до кінця цього десятиріччя британці збираються продавати 100% чистих електромобілів в рамках бренду Jaguar та близько 60% – в рамках бренду Land Rover.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carmagazine.co.uk