Jaguar Land Rover може зіткнутися з новим дефіцитом

Liberty Aluminium Technologies (LAT), підрозділ GFG Alliance, яким керує промисловець Санджив Гупта, має в своєму розпорядженні три виробничі майданчики, у Великобританії працює 250 осіб і, згідно з повідомленнями, що з’явилися напередодні, знаходиться на межі банкрутства, якщо переговори з кредиторами виявляться безрезультатними.

Sky News посилається на джерела, згідно з якими LAT може збанкрутувати і закритися «протягом декількох днів», якщо покупець не буде знайдений. Минулого місяця було оголошено, що підрозділ Liberty Steel, котрий належить GFG, продасть кілька своїх заводів у Великобританії, щоб залучити капітал, що поставить під загрозу близько 1500 робочих місць.

Jaguar Land Rover (JLR) вказаний як основний клієнт LAT. Хоча не зрозуміло, які компоненти він поставляє автовиробнику, алюміній становить основу кузова і шасі багатьох нинішніх моделей JLR.

LAT був виставлений на продаж в травні в рамках програми реструктуризації GFG, але покупець так і не знайшовся. The Guardian повідомляє, що LAT попросила свій головний банк Close Brothers надати більше часу для проведення переговорів з чотирма потенційними покупцями. Газета цитує представника компанії, який заявив, що вона націлена на «прискорений процес продажів», якщо Close Brothers погодиться на продовження терміну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...