Jaguar Land Rover готує “композитний каркас” для електрокарів

Компанія Jaguar Land Rover розробляє нову легку композитну конструкцію для електромобілів майбутнього. Зазначається, що в ній не будуть використовуватися алюміній та сталь. Це буде “каркас” з легких композитних матеріалів, але досить міцний, щоб витримувати високий крутний момент від електричних трансмісій.

Якщо Jaguar Land Rover доб’ється успіху в цьому проєкти, то варто очікувати появи в продажі легших та ефективніших електрокарів, які можуть запропонувати збільшений запас ходу та більш динамічне водіння.

Треба зазначити, що цілі у компанії відносно скромні. Мета – зниження ваги на 35 кг та збільшення жорсткості автомобіля на 30%. В рамках цього проєкту буде також вдосконалена система безпеки при зіткненні. Спеціально підібрані композитами, зокрема, вуглецеве волокно, можуть значно підвищити безпеку.

Якщо технологію вдасться реалізувати, то Jaguar Land Rover буде мати у своєму розпорядженні новий “каркас” з прототипів композиту Tucana. Завершення проєкту планується до кінця майбутнього року. При успіху цієї технології вдасться запобігти “4,5 млн тонн викидів CO2 в період з 2023 по 2032 рік завдяки прискоренню масового застосування електромобілів”.

Поки немає інформації про те, коли можна буде побачити композити Tucana в серійних автомобілях. Проєкт дозволить реалізувати справжні екологічні якості електромобілів шляхом їх ширшого впровадження та виведе Jaguar Land Rover у світові лідери в галузі низьковуглецевих технологій.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело theevreport.com