ІТ-гігант Baidu спільно з Geely розроблять інтелектуальний електрокар

Компанія і фірма Geely мають намір розробити інтелектуальний електромобіль нового покоління.

Китайський інтернет-гігант Baidu офіційно підтвердив чутки про свій намір випустити власний електромобіль. Партнером проекту виступить фірма Geely – один з найбільших автовиробників в КНР.

«Китай став найбільшим світовим ринком електрокарів. Ми впевнені, що потенційним покупцям необхідні автомобілі нового покоління, які будуть володіти розвиненим штучним інтелектом», – зазначив генеральний директор Baidu Робін Лі.

У Geely, яка також володіє брендом Volvo, заявили, що співпраця з Baidu дозволить їм перетворитися зі звичайного автовиробника в «високотехнологічну компанію», яка буде випускати «інтелектуальний електричний транспорт».

Про те, що Baidu збирається зайнятися розробкою власного електрокара, стало відомо в середині грудня 2020 року. Тоді повідомлялося, що ІТ-гігант провів переговори про можливість контрактного виробництва з найбільшими китайськими автомобільними компаніями.

У Baidu вже є досвід у створенні автомобільних систем автоматичного управління, які розвивають в рамках проекту Apollo. На даний момент китайці тісно співпрацюють і обмінюються технологіями з багатьма компаніями, серед яких Geely, Volkswagen, Toyota і Ford. Крім того, Baidu запустила в Китаї сервіс безпілотних таксі під назвою Go Robotaxi, який відкрив свої філії в Пекіні, Чанші і Гуанчжоу.

Baidu – не єдиний технологічний гігант, зацікавлений у створенні власного автомобіля . Наприклад, спільне підприємство з концерном SAIC створила компанія Alibaba, яка також активно інвестує кошти в розвиток безпілотних технологій і повітряного міського транспорту – так званих літаючих автомобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело prnewswire.com