Іспанці створили елегантне купе-хардтоп в ретро-стилі

В Іспанії пройшла презентація надзвичайно елегантного спортивного купе Hurtan Grand Albaycín Bespoke, виконаного в стилістиці кінця 30 – початку 50 років минулого століття.

Його створила розташована в Гранаді фірма Hurtan Automoviles, яка вже близько 40 років випускає невеликими партіями автомобілі з сучасною технічною «начинкою», але з ретро-дизайном.

Hurtan Grand Albaycín Bespoke створений на базі 2-місного японського родстера Mazda MX-5 Miata RF. Автомобіль оснащений 2-літровим атмосферним бензомотором потужністю в 184 к. с. і 6-ступеневою «механікою». Максимальна швидкість становить 219 км/год.

Новинка являє собою доопрацьований родстер Hurtan Grand Albaycin. Різниця полягає в більш потужному двигуні, а також в тому, що це не кабріолет з м’яким дахом, а хардтоп. Його жорсткий пластиковий дах може забиратися в багажник.

Родстер Hurtan Grand Albaycín Bespoke, ціни на який ще не оголошені, пройшов європейську гомологацію і може легально продаватися в країнах Євросоюзу. У нинішньому році фірма випустить 30 екземплярів автомобіля, а чи триватиме його виробництво – залежить від попиту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...