I-Power – нова торгова марка від Nissan

Компанія Nissan зареєструвала в патентному відомстві США торгову марку I-Power, яку, серед іншого, зможе використовувати для позначення електроприводу наземних транспортних засобів. На це звернув увагу ресурс CarBuzz.

В даний час у «Ніссана» є система під назвою e-Power: бензоелектрична силова установка послідовного типу, в якій колеса обертає електромотор, а ДВЗ використовується тільки для генерації енергії. В Японії такі гібридні версії пропонуються для Note, Serena і Kicks, а скоро з системою познайомляться і європейці — коли вийде нове покоління Qashqai.

Американські журналісти небезпідставно припустили, що I-Power – це аналог тієї ж технології, призначений для машин бренду Infiniti. Нагадаємо, влітку минулого року преміальний підрозділ японського автовиробника представив нову стратегію розвитку. Тоді компанія оголосила, що повністю перейде на платформи материнської марки і буде використовувати її гібридні системи, допрацьовані для підвищення потужності і зниження рівня шуму.

Чи дійсно гібридна установка Infiniti буде називатися I-Power і які моделі отримають її в першу чергу — ми напевно не знаємо, але один з ймовірних кандидатів — новий трирядний позашляховик, заснований на концепті QX60 Monograph, що дебютував минулої осені.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carbuzz.com