Hyundai зупинила продаж електрокарів Kona EV

Південнокорейський виробник припинив продажі популярної моделі Hyundai Kona EV на внутрішньому ринку. До цього кроку привели серйозні проблеми з електрокаром. Відклик автівок через несправні гальма та пожежі поки стосується лише Південної Кореї.

Проблема дійсно серйозна, якщо в компанії Hyundai прийняли складне рішення зупинити внутрішні продажі Kona EV. На європейському ринку електрокар залишиться доступним.

“Два місяці тому Hyundai відкликав електрокари Kona у Південній Кореї через ризик короткого замикання, можливого внаслідок несправного виробництва елементів високовольтних акумуляторів, – йдеться в повідомленні. – Відкликання, яке включає оновлення програмного забезпечення та заміну акумуляторів після перевірок, включає 25 564 електромобілі Kona, виготовлених за останні три роки”.

В цілому йдеться про 50 864 одиниць Kona EV та Nexo на водневих паливних елементах, які вже відкликані через несправність електронних гальмівних систем. Треба зазначити, що зараз Hyundai готується до випуску електричного кросовера Ioniq 5.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cleantechnica.com