Hyundai знову на вершині: названий найкращий електромобіль 2024

У світі, де електромобілі стають все більш популярними та потрібними, Hyundai Ioniq 5 продовжує демонструвати свою незаперечну перевагу, завоювавши титул кращого електромобіля 2024 року вдруге поспіль. Експерти з Cars.com, які мають вишуканий смак і глибокі знання автомобільної індустрії, високо оцінили цей передовий автомобіль, виділивши його з усього модельного ряду електромобілів 2024 року.

Hyundai Ioniq 5 вражає своїм швидким зарядом, просторим інтер’єром, вражаючим дизайном та передовими технологіями. Рікі Лао, директор з планування продукції Hyundai Motor North America, висловив гордість за перевагу Ioniq 5, підкресливши незмінну прихильність Hyundai електрифікації.

“Ця престижна нагорода підкреслює нашу віддачу та неперевершені якості Ioniq 5, стверджуючи його як лідера в запеклій конкуренції на ринку електромобілів”, – зазначив Лао.

Дженні Ньюман, головний редактор Cars.com, розділила цю думку, відзначивши чудові характеристики Ioniq 5, включаючи його здатність швидкої зарядки, зручність використання технологій і авангардний дизайн, що робить його незмінним вибором для любителів електромобілів.

Нагороду “Best of 2024” від Cars.com можуть отримати нові або повністю перероблені моделі, критеріями для яких є якість, інновації та цінність. Завдяки своєму винятковому дотриманню цих параметрів Ioniq 5 продовжує хвилювати як водіїв, так і критиків, задаючи стандарти досконалості в категорії електромобілів.

В епоху, коли екологічність та інноваційні технології виходять на перший план, Hyundai Ioniq 5 впевнено демонструє, як сучасний електромобіль може поєднувати у собі продуктивність, стиль та зручність використання. Його успіх на світовому ринку та повторне визнання експертами вкотре підтверджують, що майбутнє за електричною мобільністю, а Hyundai знаходиться в авангарді цього руху, продовжуючи радувати та надихати автомобілістів у всьому світі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cars.com