Hyundai розробляє нову гібридну систему для компактних автомобілів

Hyundai активно працює над створенням нової гібридної системи, призначеної для компактних автомобілів, щоб відповідати збільшеному попиту на ринку. Ці плани були встановлені для зміцнення лінійки HEV (гібридних електричних транспортних засобів), які стають все більш популярними у світлі екологічних тенденцій та заповнення пробілу, створеного недавнім уповільненням попиту на електромобілі.

За словами Лі Син-Джо, керівника відділу планування та фінансів Hyundai, компанія розробляє систему HEV, яку можна буде встановлювати на малолітражні автомобілі.

«Раніше HEV були лише у середніх та великих моделях, але тепер ми розробляємо гібридну систему для малих автомобілів. Ми плануємо розробити систему, яка дозволить оснащувати всю лінійку HEV», — сказав Лі.

Hyundai також розробляє нову систему HEV для великих транспортних засобів на базі 2,5-літрового турбодвигуна. Цей новий агрегат буде вперше представлено у наступному поколінні Hyundai Palisade.

Зараз гібридна система Hyundai заснована на 1,6-літровому турбованому двигуні. Залежно від моделі розмір електродвигуна або батареї може змінюватись, так що загальна потужність або крутний момент відрізняються. Наприклад, повнорозмірний SUV Tucson HEV і мінівен Staria HEV побудовані на базі одного і того ж 1,6-літрового агрегату, хоча загальна потужність системи відрізняється.

Завдяки цій новій силовій установці Hyundai зможе запустити більше моделей, здатних використовувати гібридні силові установки, такі як оновлені версії Kona та Elantra HEV, та додати її до нових моделей, таких як KIA K4 та Seltos. Очікується, що вона буде більш ефективною, потужною, компактною та легкою.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com