Hyundai поповнить сімейство Ioniq мініатюрним електричним кросовером

Корейський бренд Hyundai має намір випустити електромобілі Ioniq початкового рівня. Як повідомляє autonews.com, вони можуть отримати назви Ioniq 2 і 3, однак навіть приблизних дат дебюту не названо.

Новітнє електричне сімейство Hyundai буде розширюватися досить швидкими темпами. У найближчі роки нас чекають купеподібний седан Ioniq 6 і великий кросовер за індексом 7. Проте, Томас Шемерові в інтерв’ю журналістам зазначив, що компанія не має наміру відмовлятися від маленьких моделей. Причому досить гостро стоїть питання про передбачуваного спадкоємця Kona.

Як і всі інші перспективні новинки, «двійка» і «трійка» будуть побудовані на базі оригінальної платформи E-GMP. Зрозуміло, що більш компактні розміри поставлять ряд питань перед інженерами Hyundai про грамотне розташування вузлів і агрегатів, саме з цієї причини бренд зосередиться в першу чергу на великих моделях, і тільки після формування повноцінної лінійки візьмуться за малорозмірні автомобілі.

В якості можливих конкурентів напрошуються такі машини як: Peugeot 208/2008, Opel Corsa / Mokka, DS 3 Crossback і Volkswagen ID.2. Останній обіцяють представити у 2025 році. Електромобіль буде базуватися на укороченій платформі MEB. За силову установку у відповіді один електродвигун потужністю в 234 кінські сили та крутний момент в 290 Нм. У компанії обіцяють, що ціну серійної версії цього автомобіля постараються утримати в межах 20 тисяч євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело europe.autonews.com

Коментарі
Завантаження...