Hyundai показала майбутнього бюджетного суперника Volkswagen Golf
Hyundai Concept Three: провісник компактного електромобіля

Представлений на автосалоні в Мюнхені Hyundai Concept Three — це не заміна асиметричному хетчбеку Hyundai Veloster, як може здатися на перший погляд. За допомогою цього концепт-кара корейська компанія готує публіку до виходу компактного та недорогого електромобіля Hyundai Ioniq 3.
Заявлено, що майбутня серійна модель на 80% повторюватиме цей шоу-кар, а головною відмінністю стане більш висока посадка. Водночас дизайн у граненому стилі Art of Steel із фірмовими «пікселями» світлотехніки зазнає мінімальних змін.
Тож якщо додати звичні елементи на кшталт дверних ручок і дзеркал, отримаємо майбутній Ioniq 3. Довжина концепта становить 4287 мм, ширина — 1940 мм, висота — 1428 мм. Колісна база — вражаючі для цього класу 2722 мм.
Дворядний салон наразі суто концептуальний — із квадратними РК-блоками замість традиційних екранів, світними пікселями на кермі та навмисним мінімалізмом. У серійної машини збережеться хіба що загальне оформлення.
Про технічну частину шоу-кара Hyundai Concept Three взагалі нічого не повідомили. Серійний же Ioniq 3 стане технічним аналогом уже наявного кросовера Kia EV3 — це означає базовий передній привід і запас ходу до 600 км.
Електромобіль Hyundai Ioniq 3 має з’явитися у другій половині 2026 року, виробництво організують у Туреччині, а головним ринком стане Європа. Уже в 2027 році всі моделі Hyundai в європейській гамі повинні отримати електричні аналоги.