Hyundai Motor веде переговори з Xiaomi про продаж свого заводу в Пекіні

Китайський концерн Xiaomi планує викупити один із заводів Hyundai Motor, передає cnevpost.com.

На сьогоднішній момент корейський виробник намагається оптимізувати бізнес в Китаї. Причиною тому називається зміщення акцентів на електромобілі і мляві продажі. Всього в Піднебесній у марки працюють цілих п’ять підприємств з випуску автомобілів. Загальна потужність складає 1,65 млн автомобілів. Причому три з них розташовуються у великому районі Пекіна.

Нагадаємо, що інформація про продаж одного зі складальних майданчиків з’явилася навесні цього року. Тоді запевнялося, що покупцем може стати амбітний стартап Li Auto. Для молодого виробника він міг стати флагманським, з великими виробничими потужностями та відділом розробок. Однак чутки про угоду досі не підтверджені, не дивлячись на те, що співробітники Li Auto часто відвідують підприємство.

Тепер же стало відомо, що інший завод Hyundai може виявитися в руках Xiaomi. Корейці зараз ведуть активні переговори з деякими потенційними покупцями, але Xiaomi вважається головним претендентом на роль нового власника.

Нагадаємо, що на початку вересня Xiaomi нарешті офіційно зареєстрував автомобільне відділення. Цікаво, що питання про найменування нового бренду піднімалося самим главою Xiaomi Corporation Лей Цзюнєм. На своїй сторінці в китайській соціальній мережі він навіть проводив публічне опитування. Однак більшість користувачів зійшлися на думці, що машини слід продавати під тим же брендом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело m.pulsenews.co.kr

Коментарі
Завантаження...