Hyundai Ioniq 5 N отримав офіційний цінник: чи вартує новинка своїх грошей

Hyundai оголосила ціну на топову версію електромобіля IONIQ 5 – N-виконання моделі пропонується за 66 100 доларів. IONIQ 5 N пропонується без будь-яких допів, а єдина «заряджена» комплектація поєднує в собі передові характеристики з неперевершеним рівнем залучення водія та налаштувань, а також повним набором функцій для зручності, допомоги водію та безпеки.

IONIQ 5 N відображає бачення електрифікації бренду N та надає ентузіастам нову можливість задовольнити свою пристрасть до керування як на дорогах, так і на трасі. IONIQ 5 N стане першим електромобілем від бренду Hyundai N, а його платформа E-GMP є ідеальною основою цього. IONIQ 5 N буде доступний у дилерів Hyundai цього місяця.

Автомобіль випускається лише у повнопривідному виконанні з двома моторами, потужність яких складає 225 та 383 к.с. Кузов новинки було посилено завдяки 42 додатковим точкам зварювання. Моторні та акумуляторні кріплення були також посилені, у той час, як передні та задні підрамники мають підвищену жорсткість для збільшення поперечної жорсткості.

Автомобіль оснащений спеціально налаштованою системою керування N R-MDPS (Rack-Mounted Motor-Driven Power Steering), що включає більш швидке співвідношення та покращений зворотний зв’язок кермового керування. Це специфічне для моделі обладнання. Розроблена N педаль була створена для обліку ваги та розміру електричних силових агрегатів, щоб забезпечити чуйні характеристики керування, знайдені у чемпіонських автомобілях Hyundai i20 N WRC.

N Drift Optimizer допомагає підтримувати бажаний кут дрифту водія. Нова функція Torque Kick Drift3 дозволяє водієві імітувати дію зчеплення задньопривідного автомобіля з ДВЗ. N Torque Distribution забезпечує повністю змінний розподіл крутного моменту між передньою та задньою віссю, який може бути налаштований відповідно до вибору водія з 11 рівнів. Електронний диференціал задньої осі (e-LSD), що самоблокується, оптимізує продуктивність в поворотах і контроль. Додаткові датчики коліс та збільшені амортизатори з ширшими діапазонами демпфування розширюють загальний діапазон налаштування електронно керованої підвіски IONIQ 5 N.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co