Hyundai і Kia терміново відкликають близько півмільйона електромобілів по всьому світу

Hyundai Motor Group оголосив про масштабне відкликання своїх електромобілів, що стало найбільшою добровільною акцією відкликання з моменту запуску платформи E-GMP у 2021 році. Відклик стосується заміни несправних інтегрованих блоків керування зарядкою (IBCU) у певних моделях EV під марками Hyundai та Kia.

Очікується, що тільки в Кореї буде відкликано близько 170 000 автомобілів, а глобальна кількість машин, що відкликаються, може досягти 500 000, оскільки акція пошириться на основні ринки в Північній Америці та Європі.

У відклик включені популярні моделі, такі як Hyundai IONIQ 5 та Genesis GV60, йдеться у заяві Міністерства землі, інфраструктури та транспорту Кореї. Kia також відкликає свою модель EV6, що використовує ті самі компоненти IBCU.

Інтегровані блоки керування зарядкою відіграють важливу роль в керуванні живленням та контролем батареї в електромобілях. Несправності IBCU можуть призвести до значних проблем, включаючи неможливість запуску автомобіля, проблеми з розрядом батареї та неповною зарядкою батареї. Рішення про відкликання було стимульовано численними повідомленнями про збої IBCU, що викликало побоювання щодо безпеки та продуктивності транспортних засобів.

Відкликання відбувається на тлі окремих розслідувань з боку регулюючих органів, таких як Національне управління дорожнього руху США (NHTSA), яке вивчає скарги, пов’язані зі втратою потужності в IONIQ 5. Цей проактивний відклик розглядається як стратегічний крок усунення проблем безпеки перед прийняттям регуляторних рішень на ключові ринки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co