Hyundai готує до запуску в Європі доступний електромобіль: що це за модель

Hyundai планує цього року запустити в Європі повністю електричну версію свого міні-кросовера Casper, який, за попередніми звітами, може бути запропонований за ціною, меншою за 20 000 євро. Цей автомобіль приєднається до хвилі малих та міні-електромобілів, що вже продаються в регіоні або запланованих до випуску в Європі, включаючи Dacia Spring, електричний Twingo від Renault та Citroen e-C3.

Також Casper стане конкурентом для недорогих електромобілів від китайських автовиробників, таких як MG Motors від SAIC та BYD. Очікується, що автомобіль буде представлений у Європі у третьому кварталі цього року, а перші постачання розпочнуться до кінця року.

У Південній Кореї Casper продається з трициліндровим 1,0-літровим бензиновим двигуном, проте така версія не продаватиметься в Європі. Він побудований на тій же платформі, що і компактний автомобіль i10, який збирається в Туреччині та продається в Європі.

Повністю електричний Casper буде експортуватися із заводу в Гванджу, Південна Корея, де він вироблятиметься разом із бензиновою версією. За розмірами південнокорейська версія Casper становить 3595 мм завдовжки, 1595 мм завширшки і 1575 мм заввишки. Електричний Casper буде оснащений батареєю з літію-залізо-фосфату (LFP) із запасом ходу 200-300 км.

На цей час найдоступнішим електромобілем Hyundai у Європі є малий SUV Kona, вартість якого починається від 36 400 євро у Німеччині.

Офіційний представник Hyundai у Європі відмовився коментувати майбутні плани компанії. А от глава Hyundai France Ліонель Кеог сказав французькому журналу Auto Moto, що електричний Casper коштуватиме близько 20 000 євро і конкуруватиме з Dacia Spring та Citroen e-C3.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co